برنامه و ترفند هک و کرک آی دی و ایمیل

سلام. این یه صفحه جدید هست درباره هک و کرک. با توجه به اینکه وبلاگ هایی زیادی در زمینه هک و کرک فعالیت می کنند و شاید فعالیت های وسیع تری نسبت به این وبلاگ داشته باشند در این وب سعی شده تا بهترین برنامه ها و ترفندها در رابطه با هک و کرک گذاشته بشه تا  بتوانیم یک منبع خوب و جامع از  مقوله هک و کرک داشته باشیم.شاید وبلاگ های دیگر برنامه ها و فعالیت های بسیار زیادی در رابطه با هک و کرک و امنیت سیستم داشته باشند ولی باید این حقیقت را قبول کنیم که اکثرا برنامه ها و ترفندهای آنها به خاطر حجم زیاد و عدم دقت، کاربردی نیستند به همین دلیل در این وبلاگ کاربردی ترین و بهترین برنامه های هک و کرک و امنیت سیستم و هک ای دی و ایمیل به همراه آموزش کامل قرار داده می شود امید است که مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد. چند نکته هست که بیان آنها خالی از لطف نیست::

1-) در این صفحه سعی شده بهترین برنامه های هک و کرک و هک ایمیل و آی دی و آموزش آنها  با کمترین حجم ممکن قرار داده شود  پس دوستانی که دارای اینترنت کم سرعت می باشند هم دچار مشکل نخواهند شد.

2-) با وجود اینکه در این صفحه سعی شده تا کامل ترین برنامه های هک و کرک و هک ایمیل و ای دی قرار داده شود ولی ممکن است برخی دوستان برنامه هایی را بخواهند  که در این صفحه قرار ندارد این دوستان می توانند با گذاشتن ایمیل و نام خود و نام برنامه (یا آموزش برنامه) مورد نظر خود  در بخش نظرات وب به من خبر بدهند تا در اسرع وقت ( حد اکثر یک هفته) لینک دانلود برنامه یا آموزش را برای آنها بفرستم و اگر برنامه به گونه ای بود که احساس شد بقیه دوستان هم به آن نیاز دارند در همین صفحه گذاشته می شود.

3-) من بیشتر برنامه های کاربردی هک و کرک و هک آی دی و ایمیل را دارم ولی اگر دوستان برنامه ای دارند که می تواند برای بقیه دوستان مفید باشد با گذاشتن نام و آدرس ایمیل خود + برنامه یا آموزشی که خودشان نیاز دارند می توانند علاوه بر اینکه برنامه مورد نظر خودشان را دریافت می کنند اعلام آمادگی کنند تا در مواقع لزوم از برنامه ها و آموزشهای آنها در زمینه هک و کرک وامینت و هک آی دی ایمیل اسفاده شود و با نام خود آنها یا وبسایت آنها در این صفحه قرار بگیرد و علاوه بر این VPN رایگان هم از طرف ما به آنها تعلق خواهد گرفت.

4-) دوستانی که در زمینه هک و کرک پرسشی و یا مشکلی دارند ، من می توانم از دو راه به آنها کمک کنم  1- می توانند در بخش نظرات وبلاگ پیام بگذارند + اسم و ایمیل و مشکلی که دارند و من در اسرع وقت به آنها پاسخ دهم 2- می توانند آی دی من را اد کنند تا به طور مستقیم با آنها صحبت کنم و مشکلشان را در زمینه هک  و کرک و امینت و هک ایمیل و آی دی حل کنم.    آی دی من: samsek_s@yahoo.com

5-) در آخر دوستان با نظر دادن خود در بخش نظرات من را در ساختن هر چه بهتر این وبلاگ یاری نمایید با تشکر.

سلام اولین مطالب وبم در بخش هک و کرک رو شروع می کنم در آغاز با سه مقاله آموزش بسیار مفید در مورد هک شروع می کنم به به شناخت راههای نفوذ هکر ها و چگونگی نفوذ به کامپیوتر ها وسایت ها و ... پرداخته است.

در سه فایل با فرمت pdf به صورت بسیار کم حجم ( زیر 100 کیلو بایت) آماده شده است.

دانلود فایل اول

دانلود فایل دوم

دانلود فایل سوم

این سه فایل فعلا برای شروع گذاشته می شود و در صورت نظر دادن شما نرم افزار های کمیاب و کاربردی هم گذاشته می شود!!!

نظر یادتون نره!!!

 

/ 0 نظر / 19 بازدید